Tepsiler Sayfası

         Siyah boya çatlatmalı bu tepsinin üzerindeki gül desenlerini one stroke ve gölgeleme teknikleriyle boyadım.Simle kurdela yapıp süsledim.Resimlere tıklarsanız büyüyecektir.         Krem bordo çatlatmalı bu tepsinin ortasındaki gül desenini one stroke ve gölgeleme teknikleriyle boyadım.

         Mürdüm rengi çatlatma tepsim :) Çatlatma cadence'in ama renk bana ait:)mor renge mürdüm rengi karıştırıp bu rengi buldum,içine stensille fon olarak güller yaptım 
simli boyayla ve ortasındaki gül desenlerini one stroke ve gölgeleme tekniğiyle yaptım..Tabi desenlerin üzerinide simli boyalarla süsledim ışıltıya bayılıyorum :)
               Mürdüm üzerine krem rengi çatlatma uyguladığımız tepsideki gül ve papatya desenlerini gölgeleme ve one stroke teknikleriyle boyadım ..       
        Mürdüm ve lila tonlarında boyadığım bu tepsinin üzerine one stroke güller uyguladım ortasını criss cross tekniğiyle mor tonlarında boyayıp simle süsledim.
     Bu pembe tepsiyi mermerleme ve one stroke boyama tekniğiyle yaptım.Tepsinin kenarlarıdaki mermerleme tekniğini dördüncü resimde gözlemleyebilirsiniz.
          One stroke tekniğiyle yaptığım kırmızı tepsi,dört çeşit çiçek deseni çalıştım.

      Bu pembe tepsiye kalem işi deseni uyguladım.Değişik renklerle ve simlerle başka objeler üzerinede uygulanabilir.Tepsi kenarlarına patine doku tekniği uyguladım.

       Bir başka kalem işi deseni uyguladığım bu tepsinin zemini patine doku tekniğiyle yapıldı,tepsi kenarlarına lacivert üstü altın patine doku çalıştım,iç kısımlarına boncuk boya ile boyutlandırdım.

       Bu mavi tepsinin kenarları ve arkası turkuaz,mavi,lacivert tonlarıyla yapılan mermerleme dokusundan oluşuyor.Ortasına one stroke tekniğiyle çiçek dalı resmettim.Kenarları ve bazı iç kısımlarını mavi simle süsleyip ışıltı kazandırdım..Sizce nasıl olmuş:)

              Pembe tepsinin zemini degrade doku tekniyle,kenarlarını ise mermerleme doku tekniğiyle yaptım,içindeki desenleri stencille sim boya ile boyadım.
      Bu altın sarı tepsinin içine çiçek dalı deseni çizip fırça teknikleriyle boyadım,boyutlu boya ve simle süsledim.

     Bu tepsinin kenarlarını bordo renginde boyadım, altın rengiyle eskitme yaptım,iç kenarına patine doku tekniğiyle çalıştım.Zemin kısmına yine patine doku çalışıp fırça teknikleriyle desen çizdim,boyutlu boya ile süsledim. 

       Bu tepsiyi peçete yapıştırma,stencil,patine doku ve eskitme teknikleriyle yaptım.Peçete renklerinde üzerine deseni yeniden boyayıp belirginleştirdim,Tepsi kenarlarını kırmızı rengiyle boyayıp altın rengiyle eskitme dokusu yaptım.
           Peçete ve poşet doku çalıştığım tepsi,simli boyalarla ve altın boyayla süsledim.

          

         Bu altın sarı tepsiye yine fırça teknikleriyle çiçek dallarını resmedip boncuk boya ile süsledim.

      Bu pembe tepsinin zeminine tampon süngerle doku tekniği çalışıp deseni fırça ve tarama tekniğiyle uyguladım.Tepsi kenarlarına koyu pembe ile eskitme uyguladım.Yeni yapacağım objeleri yine siteme ekleyeceğim takip ederseniz sevinirim.Sevgiyle kalın.. :)